F6DCC850-C61D-4FDA-A9C4-D358D2EBDD4A

Firma „Gołąb” od ponad 20-lat działa na rynku i zdobywa zaufanie coraz to nowych Klientów dzięki swojej rzetelności oraz profesjonalizmowi. Od chwili rozpoczęcia działalności w 1995 roku zajmujemy się produkcją metaloplastyki oraz leżaków i sprzętu turystycznego. Szeroka i urozmaicona oferta naszej firmy obejmuje blisko 1000 wzorów i różnych produktów, a sukcesywnie pojawiają się też nowe. Dla naszych Klientów udostępniamy katalogi drukowane, katalogi PDF, jak również nasze sklepy internetowe.

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub drogą internetową, obsługujemy Klientów z Polski oraz z za granicy. Towar dostarczamy własnym transportem lub korzystamy z usług zewnętrznych firm. W siedzibie naszej firmy w Blachowni k. Częstochowy, przy ul. Partyzantów 29 posiadamy punkt wystawowy, w którym można zobaczyć oferowany przez nas asortyment. Bierzemy udziały w targach branżowych w różnych miastach, gdzie również prezentujemy nasze produkty.

Wykonujemy dekoracje dla domu z metaloplastyki, która jest rzemiosłem artystycznym. Produkujemy m.in. kwietniki, stojaki choinkowe, meble kute, stojaki na wino, czy akcesoria kominkowe. Nasze ozdoby nadają się zarówno do salonu, jak i do ogrodu, czy na taras w przypadku kwietników. W ofercie również posiadamy bogaty wybór stojaków na bombki i stojaków pod choinki.

Zajmujemy się produkcją leżaków plażowych, ogrodowych i reklamowych. Oferujemy także meble ogrodowe z technorattanu i sprzęt sportowy (bramki, sanki). Jako producent leżaków wykonujemy je w wielu wariantach od tradycyjnych leżaków plażowych poprzez aluminiowe leżaki na kółkach z daszkiem, jak również leżaki drewniane.  Dostępne są także leżaki ogrodowe i fotele wiszące (technorattan). Na zamówienie wykonujemy również drewniane lub aluminiowe leżaki reklamowe z dowolnym nadrukiem.

Translate »
Top