Rozkładane leżaki drewniane to świetny element promocyjnych kampanii – pojawiają się one w ogródkach przy lokalach gastronomicznych, na eventach czy podczas różnych wydarzeń plenerowych. To praktyczne, eleganckie i komfortowe w użyciu meble, które doskonale łączą funkcję wypoczynku z efektywną reklamą. Leżaki z drewna są odpowiednie zarówno dla osób poszukujących wygodnych opcji do wypoczynku, jak i dla przedsiębiorców, którzy pragną wykorzystać je jako elementy reklamowe oraz promocyjne.

Rozkładane leżaki drewniane z własnym nadrukiem

LezakiTR04a

Stelaże naszych składanych leżaków personalizowanych produkujemy z wytrzymałego drewna bukowego. Ta starannie wyselekcjonowana odmiana surowca zapewnia nie tylko trwałość, ale także zachowuje estetyczny wygląd przez długi czas. Proponowane wymiary to 112 × 58 cm. Daje to wystarczająco dużo miejsca na relaks na świeżym powietrzu. Ponadto oferowane przez nas rozkładane leżaki i krzesła drewniane na zamówienie można personalizować – możesz zamówić modele z napisem, logo lub grafiką, co z pewnością pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i budować rozpoznawalność marki. Doskonała jakość nadruków cyfrowych obejmuje całą powierzchnię leżaka, tworząc efektowny nośnik reklamowy!

Leżaki z drewna – wybierz najkorzystniejsze rozwiązanie!

W naszej szerokiej ofercie na pewno znajdziesz modele, które spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Zakup personalizowanych leżaków drewnianych będzie korzystniejszym wyborem, jeśli dokonamy go w hurcie. W ten sposób możesz także wybrać różne wzory, kolory, logo bądź treści reklamowe, dostosowując leżaki do indywidualnych potrzeb lub klientów. Zatem jeśli poszukujesz najlepszego wyjścia, które łączy wygodę wypoczynku, estetykę i promocję marki – wybór naszych personalizowanych leżaków drewnianych to doskonałe rozwiązanie. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź nasze realizacje:

portfolio

Zapytaj o ofertę:

Translate »
Top