Od początku istnienia naszej firmy zajmujemy się produkcją metaloplastyki, dzięki czemu możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i realizacją wielu tysięcy projektów.

metaloplastyka - świecznik malowany na białoWykonujemy:

  • kwietniki
  • świeczniki
  • stojaki na wino i butelki
  • akcesoria kominkowe
  • gazetniki, serwetniki
  • wieszaki, półki, parasolniki
  • meble kute

Nasza metaloplastyka to drobne rzemiosło artystyczne, który jest wspaniałą dekoracją i uzupełnieniem każdego wnętrza, salonu, balkonu, czy nawet ogrodu.

Posiadamy kilkaset wzorów, z którego każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Uczestniczymy również we wszelkiego rodzaju targach branżowych, aby Klienci mogli jak najlepiej zapoznać się z wykonywanymi dekoracjami. Co kilka tygodni wprowadzamy nowe produkty, tak aby być na bieżąco z obowiązującymi trendami. Polecane i najpopularniejsze nasze produkty to świeczniki wysokie i stołowe, kwietniki od 1 do 9 miejsc na kwiaty, stojaki na butelkę od 1 do kilkunastu, akcesoria kominkowe, meble na przedpokój oraz te drobniejsze takie jak serwetniki, czy gazetniki. kwietnik z metaloplastyki

Produkty metaloplastyki malowane są głównie w kolorze starego złota, ale na życzenia mogą być również w kolorze białym. Dodatkową dekoracją są liście metalowe oraz inne ciekawe i oryginalne dodatki. Metaloplastyka nigdy nie wyjdzie z mody, a jej produkty znajdą zastosowanie u każdego, kto chciałby nadać danemu pomieszczeniu niepowtarzalnego uroku, jest to też wspaniały pomysł na prezent. Wykonujemy trwałe i praktyczne dekoracje z metalu, które są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne i mogą bez obaw być używane w ogrodzie, tarasie, czy balkonie.

Nasza oferta metaloplastyki skierowana jest do sklepów, hurtowni oraz kwiaciarni. W celu uzyskania wyceny i złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@golab.com.pl

Translate »
Top